Obowiązek używania pojazdów elektrycznych przy wykonywaniu przedmiotu umowy

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bee
Posty: 76
Rejestracja: 15 grudnia 2008, o 07:40

Obowiązek używania pojazdów elektrycznych przy wykonywaniu przedmiotu umowy

Post autor: bee »

Zamawiający dokonał takiej modyfikacji SWZ. Jak mam to rozumieć?

Zamawiający – Zarząd Zasobu Komunalnego, działając na podstawie art. 286 ust. 1
ust…Zaloguj się, aby wyświetlić pozostałą część wiadomości.

W tym temacie znajduje się 4 odpowiedzi.

Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem forum, aby wyświetlić odpowiedzi.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ