Oferty dodatkwe w PN

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Jarod
Posty: 99
Rejestracja: 4 lutego 2011, o 09:43

Oferty dodatkwe w PN

Post autor: Jarod »

W przetargu złożono 3 oferty:
Wykonawca A złożył ofertę z najniższą ceną i z tego tytułu otrzymał 60 pkt, natomiast z tytułu dodatkowych kryteriów otrzymał 0 pkt, wobec czego w rankingu zajmuje 3 miejsce.
Wykonawcy B i C złożyli takie same oferty zarówno pod względem ceny (cena nieco wyższa od Wykonawcy A) jak i dodatkowych kryteriów (uzyskali punkty w ramach dodatkowych kryteriów), więc otrzymali taką samą liczbę punktów i zajęli w rankingu ex aequo 1 miejsce.
Zamawiający wezwał wykonawcę B i C do złożenia ofert dodatkowych. Po złożeniu ofert dodatkowych okazało się, że cena oferty dodatkowej Wykonawcy B i C jest niższa od ceny oferty Wykonawcy A, przy czym cena oferty dodatkowej Wykonawcy B jest niższa od C a więc mamy najkorzystniejszą ofertę.
Pytanie, czy Zamawiający powinien dokonać ponownego przeliczenia punktacji w kryterium cena i przypisać wykonawcy B 60 pkt, wykonawcy C stosownie do wzoru a Wykonawcy A, pomimo że pierwotnie uzyskał 60 pkt, teraz obniżyć punktację obliczając zgodnie ze worem i finalnie uzyska ich najmniej?

W tym temacie jest 1 odpowiedź.

Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem forum, aby wyświetlić odpowiedzi.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ