Wezwanie do wyjaśnienia - art.26 ust.4 czy 87.ust.1?

Siała baba mak, nie wiedziała jak

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
pjasio253
Posty: 58
Rejestracja: 3 października 2008, o 12:22

Wezwanie do wyjaśnienia - art.26 ust.4 czy 87.ust.1?

Post autor: pjasio253 »

Witajcie
W przetargu nieograniczonym powyżej progów (procedura odwrócona) Wykonawcy w ramach potwierdzenia, że oferowane przez nich dostawy spełniają wymagania Zamawiającego mieli załączyć formularz z wpisanym typem urządzenia. Ten formularz jest składany już "na pierwszym etapie" procedury odwróconej. Jeden z Wykonawców wpisał tam typ, który we wstępnej opinii Zamawiającego nie spełnia jego wymagań, więc realnie grozi odrzucenie oferty jako niezgodnej z SIWZ. Ale żeby być tego pewnym chcielibyśmy zwrócić się do Wykonawcy o wyjaśnienie tej kwestii. Który artykuł pzp będzie właściwy jako podstawa wezwania - art.26 ust.4 czy art.87 ust.1 ?

W tym temacie znajduje się 2 odpowiedzi.

Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem forum, aby wyświetlić odpowiedzi.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ